Sarılar İnşaat

Sarılar İnşaat

Sarılar İnşaat  1988 yılından beri Aydın - Didim'de ticari faaliyetlerini sürdüren Sarılar, bölgenin ileri gelen firmalarından biri olmuş; giderek daha fazla katma değer ve istihdam yaratarak günümüze ulaşmıştır. Bünyesinde bulundurduğu 10 adet iş makinesi dahil olmak üzere 70 adetlik araç filosuyla Aydın ve çevre illerindeki birçok lokasyona hizmet vermeyi sürdürmektedir. Başlıca faaliyet gösterdiği sektörler; inşaat, yapı malzemeleri ve taşımacılıktır.                 

Firma Tarihçesi 

1988 yılında uluslararası lojistik sektörüne de giriş yaparak Dünya'nın birçok noktasına hizmet verecek büyüklüğe ulaşmıştır.  2005 yılında gıda sektöründe de hizmet vermeye başlamış ve narenciye fabrikası kurmuştur.  2015 yılında  ise bünyesine hazır sıva santralini ekleyerek hizmet ağını genişletmiştir.  

Sarılar İnşaat, sektördeki tecrübesini tüm projelerine aktarmak için her zaman özenle çalışmaktadır. Projelerinde  depreme dayanıklı yatay mimariyi, tüm yapı malzemelerinde kalite ve dayanıklılığı ön planda tutar. Her bütçe için ulaşılabilir, üretme idealini hedefler ve bunları gerçeğe dönüştürüp sizlere sunar. 


Misyonumuz

Edindiğimiz sektör tecrübesiyle teknolojik gelişmeleri harmanlayarak müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunarken; çevre ve toplum menfaatlerine uygun iş süreçleri yürütmektir.


Vizyonumuz

Firmamızı her gün bir adım daha ileriye taşıyarak, bölgenin aranılan inşaat projelerine imza atmak ve faaliyet gösterdiğimiz diğer tüm iş kollarında bölgenin lider firması olmaktır.


Başlıca Partnerlerimiz