Horizon Life

Horizon Life | Akbük - Didim

Horizon Life, Didim’in gözde koylarından biri olan Akbük’te denize 800 metrelik bir yürüyüş mesafesinde mükemmel bir konumda yer almaktadır. 

Maksimum 3 katlı binalarda, 1+1 ve 2+1 seçeneklerinin yer aldığı dairelerimizde bir yanda mavinin huzur veren manzarası yer alırken; diğer yanda kuşların cıvıltılarını duyacağınız yeşil yamaçlara bakacaksınız.

Katalogumuzu indirmek için tıklayınız.


Akbük & Didim

Güllük Körfezi’ndeki iki yarımadadan biri olan Didim; Muğla iline sınır olan, batısında ve güneyinde muhteşem koylarıyla Ege Denizi’nin yer aldığı, kuzeyinde Bafa Gölü ve Menderes Nehri bulunan tam bir Ege kimliği sergileyen tatil merkezi karakterindedir.

90 kilometrelik sahil şeridi ile 60'tan fazla koya sahip olan Didim; denizin ve güneşin keyfini doyasıya çıkarmanıza olanak sağlarken, dünyaca üne ve kültürel öneme sahip, döneminde tüm Akdeniz’in en büyük iki kehanet merkezinden biri olan Apollon Tapınağıyla Didyma Antik Kenti başta olmak üzere çok yakınında bulunan antik kentleriyle de ziyaretçilerine kültürel geziler yapma olanağı sunmaktadır.

Projelerimizde Kullandığımız Başlıca Markalarımız

İnşaat sektöründe en çok tercih edilen, kaliteli markaların ana bayisi olarak perakende ve toptan satış yapmaktayız.

DAİRE
MÜSTAKİL
2+1 DAİRE
1+1 DAİRE

2+1 Tek Katlı Müstakiller

Alt terasta A, B, C, D, E bloklarda her blokta 2 adet olmak üzere toplam 10 adet 56 m2 2 oda 1 salon tek katlı müstakil daire bulunmaktadır.

2+1 A Tipi Blok Daireler

Orta terasta F, G, H, I, bloklarda, 3 katlı her blokta 6 adet olmak üzere toplam 24 adet 73 m2 2 oda 1 salon daire bulunmaktadır.

2+1 B Tipi Blok Daireler

Üst terasta J, K, L, bloklarda 3 katlı her blokta 12 adet olmak üzere toplam 36 adet 73 m2 2 oda 1 salon daire bulunmaktadır.

1+1 Daireler

Orta terasta M ve N bloklarda, 2 katlı her blokta 8 adet olmak üzere toplam 16 adet 53 m2 1 oda 1 salon daire bulunmaktadır.

Daire türlerimizi görmek için tıklayınız.


Teknik Özelliklerimiz

  • Depreme Dayanıklı Yatay Mimari
  • Otel Konforunda Sosyal Alanlar
  • Akbük Koyunu Tamamen Gören Panoramik Deniz Manzarası
  • 250 mBüyüklüğünde Sonsuzluk Havuzu
  • Bloklara Araçla Ulaşım
  • Teslim Tarihi: 30/03/2022Lokasyon

Bodrum Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 1’er saat mesafede yer alan Horizon Life, gözde tatil destinasyonlarının ve turistik tarihi alanların tam ortasında bulunmaktadır.


Sosyal Olanaklar

Yaz - Kış 7/24 Güvenlik
Site içerisinde ikamet eden görevliler tarafından, dairelerimizin güvenliği yıl boyunca sağlanmaktadır.

Sonsuzluk Havuzu
250 m2’lik geniş bir alana sahip olan sonsuzluk havuzunun önüne Akbük koyunun muhteşem görüntüsü serilmektedir.

Otopark
Siteyi çevreleyen geniş yolları sayesinde aracınızla tüm bloklara erişim sağlayabilir; bloklar arasında ve site girişinde bulunan park yerlerine araçlarınızı park edebilirsiniz.

Pool Bar
Site içerisinde yer alan pool bardan, küçük market ihtiyaçlarınızı temin edebilir ve etrafında yer alan oturma alanlarında sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Çocuk Oyun Alanı
Siz şezlongunuzda uzanırken; çocuklarınız havuzun hemen yanı başında yer alan çocuk oyun alanında arkadaşlarıyla eğlenebilir.