İnşaat

Uzun yıllar yapı malzemeleri sektöründe edindiği tecrübeyi inşaat sektörüne aktardığı Horizon Life Projesi ile bu alandaki başarısını da daha ilk projesinden kanıtlamaktadır.

1994 Yılından beri Aydın - Didim'de ticari faliyetlerini sürdüren Sarılar, bölgenin ileri gelen firmalarından biri olmuş; giderek daha fazla katma değer ve istihdam yaratarak günümüze ulaşmıştır. 

2020 yılının son aylarında yapı ve inşaat malzemeleri sektörlerindeki tecrübesini Didim - Akbük'te çok konutlu bir yazlık sitesi projesine aktarmak için çalışmalarını başlatan Sarılar; depreme dayanıklı yatay mimaride, tüm yapı malzemelerinde kalite ve dayanıklılığı ön planda tutan ve her bütçe için ulaşılabilir, güvenlikli sitede yazlık konut üretme idealini gerçeğe dönüştürmektedir.

Horizon Life, Didim’in gözde koylarından biri olan Akbük’te denize 800 metrelik bir yürüyüş mesafesinde mükemmel bir konumda yer almaktadır. 

Maksimum 3 katlı binalarda, 1+1 ve 2+1 seçeneklerinin yer aldığı projede Akbük ve Didim'in tüm sahil şeridini gören panoramik deniz manzarası, bu manzaraya eşlik eden 250 m2 boyutlarındaki sonsuzluk havuzu ve tertemiz havasıyla hem yatırımcıya hem de kullanıcısına mükemmel fırsatlar sunuyor.

İnşaat İnşaat